Webzin přináší malý tip na nákupy

Inspirace

Miláčku, dnes půjdeme spolu nakupovat

Redakce |

an image

Nakupování může být zážitek

Podzimní dny prohledávají šatník. Vánoce se pomalu blíží. Udělat radost sobě také není od věci.

Už jste slyšeli o některém z těch velkých čínských e-shopů, kde všichni lacino nakupují a potom čekají, až bude loď naložena a dopluje k evropským břehům a objednané zboží doputuje na místo určení?

Jestli jste to ještě nezkusili, zažeňte obavy. Velké e-shopy jsou ověřené, platby v nich bezpečné a díky velké potávce se dodávací lhůty stále zkracují. Otestovat to můžete nejprve třeba jen s nákupem drobných vychytávek.

Který e-shop zvolit?

Dobrou inspirací může být návštěva internetového obchodu Dealextreme.

DX.com je jeden z největších světových internetových obchodů. Dlouhodobě patří mezi dobře známé, ověřené a oblíbené čínské e-shopy. Nabízí přes 300 000 produktů za extrémně nízké ceny.

Jinak řečeno: Vaše peněženka neutrpí šok, oči se nasytí. Stačí málo a z nudného šedivého dne se stane barvitá návštěva nákupní galerie, která zažehne inspirativní komunikaci a změní váš den k lepšímu.

Nabídka obchodu Dealextreme uspokojí každého

Hledejte zde cokoli od nejmenší paměťové karty, přes oblečení, drobné dárky, až po velké RC helikoptéry a drony. Nechybí horké novinky mezi mobilními telefony. Na své si přijdou sportovci, kutilové i zahrádkáři. Nářadí, hračky, počítače a tablety, vybavení pro domácnost i zahradu.

Registrace i nákup probíhá v češtině. Vedle jednoduchého způsobu nakupování potěší nízké ceny a doprava zdarma.

„Široký výběr, skvělé dodací podmínky!“

Obchod byl založen v roce 2005, specializoval se na drobné praktické vychytávky. Obchod raketově roste, takže dnes v jeho nabídce naleznete, nač jen pomyslíte. Přitom stále rozšiřuje nabídku a vylepšuje dodací podmínky.

Dnes má obchod více než 1 milion zákazníků a 400 dodavatelů. Rozsáhlý katalog má více než 4000 kategorií a počet produktů v nabídce každým dnem vzrůstá.

DX zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu prostřednictvím zákaznických služeb Express, nebo prostřednictvím on-line chatu. DX má nezávisle moderované a necenzurované fórum pro zpětnou vazbu zákazníků a jejich recenze. Všichni moderátoři jsou zákazníky, nikoli zaměstnanci DX.

Dnes spolu půjdeme nakupovat, miláčku. Bude se ti to líbit, uvidíš.Přejít přímo do obchodu.Uložte si stránku mezi oblíbenéInternetový obchod Dealextreme je jeden z největších světových e-shopůInternetový obchod Dealextreme je jeden z největších světových e-shopůna předchozí stránkuDobré tipy